IĞDIR FORUM
EYE SEN HOŞ GELİPSEN HARDAYDIN İNDİYE GEDER Smile

IĞDIR FORUM

DOĞUNUN ÇUKUROVASI OLAN IĞDIR'IN TANITIM SİTESİ

AnasayfaTakvimSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Türk Soykırımı Anma Günü (25 Nisan)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
hakanoznomen
Tezze yazır
Tezze yazır

MesajKonu: Türk Soykırımı Anma Günü (25 Nisan)   Salı Haz. 05, 2012 8:19 am

Türk Milleti’nin Uğradığı, Dünya Tarihi’nin en ağır ve insanlık dışı soykırımı; Ermeni çetelerince katledilen Türkler, 25 Nisan 2012 Tarihi itibaren Her yıl 25 Nisan günü Devlet Töreni ile anılmalı ve Dünya’ya anlatmalıdır.
Neden 25 Nisan günü?
Çünkü en vahşi katliam bu tarihte olmuştur. O tarihte; Kars’ın Subatan köyünde Ermeni Çetelerince Türk katliamının feci bir örneği yaşanmıştır: Kadınlar, çocuklar; ANNELERİN KARNINDAN çıkarılan bebekler... şehit edilmişlerdir(25 Nisan 1918)

Bizler 25 Nisan'a sahip çıktığımızı gösterdiğimizde Devletimiz de elbette 25 Nisan'a Resmiyet kazandıracaktır! SADECE 25 NİSAN'I UNUTTURMAYALIM!

Bu konu hakkında görüşleriniz çok önemli! Paylaşmanızı rica ediyorum. yalan bir hikaye ile Türk Soykırımının üzeri örtülmek isteniyor!!! 24 nisan yalanı ile 25 nisan'da Türklere en acımısızı yapılan soykırım örtülmek isteniyor! 24 nisan yalanının 100. yılı öncesi Soykırıma uğradığımızı milletimiz artık anlamalı diye düşünüyorum.

Türk soykırımında Ermeni Çeteciler kadar İngiltere-Fransa-Rusya da suçludur!
Kullanıcı profilini gör
MeNTaL
Admin

MesajKonu: Geri: Türk Soykırımı Anma Günü (25 Nisan)   Ptsi Ekim 08, 2012 5:35 pm

Alıntı :
Türk soykırımında Ermeni Çeteciler kadar İngiltere-Fransa-Rusya da suçludur!

katılıyorum....
Kullanıcı profilini gör http://igdir.eniyiforum.org

Türk Soykırımı Anma Günü (25 Nisan)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİLECİK PAZARYERİ GÜNYURDU KÖYÜ---ERTUĞRUL GAZİYİ ANMA TÖRENLERİ VE SÖĞÜT ŞENLİKLERİ